..
Blog Oli Taistry

99 | 109597
 
 
2012-10-30
Odsłon: 1291
 

Mercedes na sportowo

Tuż po opuszczeniu Rodellar i krótkiej wizycie z Santa Linya skierowalismy się z Kwiatem do Barcelony, skad miałam wylot do Polski. Krótka, lecz bardzo aktywna dwu dniowa wizyta w Polsce była  zaplanowałam przede wszystkim pod kątem imprezy Mercedesa-Benz, na której miałam przyjemność być jednym z gości.
"Mercedes a gwiazdy sportu", gala odbywająca się w centrum Olimpijskim w Warszawie zaprosiła wybitnych sportowców takich jak: Mateusz Kusznierewicz, Agnieszka Radwańska, Maja Włoszczowska, Przemysław Miarczyński, Justyna Kowalczyk, Kamil Stoch, Indykpol AZS Olsztyn. Sportowcy opowiadali o swojej współpracy z firmą Mercedes Benz Auto Idea. Niezwykle miło było mi znaleźć się na liście zaproszonych sportowców reklamujących markę Mercedes-Benz na która wprawdzie nie przyjechałam swoim Vito, ale samolotem i pociagiem ;-) 
Jednak miałam okazję opowiedzieć o komforcie i funkcjonalności samochodów marki Mercedes-Benz, z którymi miałam i mam do czynienia (klasa C i vito).
Po przylocie do Barcelony, wygodnie zostałam dowieziona przez Mercedesa Vito do Andaluzji gdzie zamierzam przez kolejne tygodnie realizować dalszą część planu wspinaczkowego sezonu 2012.


pozdrawiam
Ola
 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
ZAPISZ
 


Archiwum wpisów
 

Pn

Wt

Sr

Czw

Pt

So

Nd